O nas

PRIME Transport Sp. z o.o. funkcjonuje na europejskim rynku logistycznym. Jako dostawca wyspecjalizowanych usług transportowych w szeroko pojętym łańcuchu dostaw.

Misją firmy jest zapewnienie klientom najwyższych standardów obsługi, z wykorzystaniem, nowoczesnego i ekologicznego taboru samochodowego, zaawansowanych systemów informatycznych i telematycznych, oraz indywidualnie dostosowanych rozwiązań służących efektywnej realizacji wszelkiego rodzaju zadań transportowych.

Długoletnie doświadczenie w branży transportowej, oraz nowoczesny tabor samochodowy, pozwalają na zaoferowanie spersonalizowanych usług dla szerokiego spektrum klientów. Koncentrujemy się na dostarczaniu elastycznych rozwiązań logistycznych, które gwarantują satysfakcję i spełniają oczekiwania naszych klientów.

Dbałość o interesy każdego klienta i jego zadowolenie jest naszym podstawowym celem. Głównym priorytetem w naszej organizacji jest bezpieczeństwo i terminowość dostaw powierzonych nam ładunków, oraz efektywne wykorzystanie posiadanych zasobów, ze szczególnym uwzględnieniem zasad i norm ochrony środowiska naturalnego.